Trendy svatebních šatů 2011

Pokud chcete být letos in a vdáváte se, neměla byste výběr svatebních šatů podcenit. Ne vždy se nosí vše, co svatební salóny nabízejí. Letos nejde jen o šaty, ale také o postavu nevěsty: módní trendy totiž diktují jednoduchost, lehkost a asymetričnost a hlavně úzký střih zdůrazňující perfektní pas a boky (a to prosím pěkně i u těhotných nevěst, kde pas zdůrazňuje pásek). Princeznovské šaty a korzety prostě nefičí, móda se vrací do 30. let.

Co se týče materiálů, důraz se klade na kvalitu. V popředí je hedvábí, španělská krajka a luxusní výšivky či květinové ozdoby. Dbejte také na barevnou jednoduchost – žádají se spíše jednobarevné bílé či smetanové šaty. Výstřelky jako vdávat se v černém či červeném jsou letos velké faux-paus. Návrháři se neshodují na tom, zda použít závoj či ne. Je to tedy čistě na vaší fantazii (vlastně jako vše;)

Ať už dáte na rady stylistů či nikoliv jedno je jasné: vyberte si šaty, které jsou pro vás nekrásnější  ve kterých se budete cítit krásně. Pak nemůžete šlápnout vedle. (kab)

Galerie

258699-original1-v2bog
258704-original1-zvo5t
258715-original1-0pug9
NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail

Zapojte se do diskuze