Nadpozemské svatební šaty z dílny Very Wang vás uchvátí!

Vera Ellen Wang je americká módní návrhářka, která se specializuje na svatební šaty.  Dnes působí a žije v New Yorku, její rodiče však pocházejí z Číny. Šestnáct let pracovala jako módní editorka pro časopis Vogue. V roce 1985 odešla pracovat pro Ralpha Laurena jako designová ředitelka. Po dvou letech si otevřela vlastní salon designu v hotelu Carlyle v New Yorku – zde už se věnovala svatebním šatům.

Jejími svatebními šaty se mohly pochlubit celebrity jako Ivana Trump, Alicia Keys, Mariah Carey, Victoria Beckham, Avril Lavigne, Jennifer Lopez, Jennifer Garner, Sharon Stone, Sarah Michelle Gellar, Hilary Duff, Uma Thurman, Holly Hunter, Kate Hudson  nebo Kim Kardashian.

Vera Wang je ve světě velmi uznávanou návrhářkou. Tomu nasvědčuje i to, že si jí všimli filmaři, a tak se její nádherné svatební šaty dostaly i do filmu. Objevily se například v seriálu ( i ve filmu) Sex ve městě. Ve filmu Válka nevěst (Bride Wars), kde navrhla svatební šaty pro Anne Hathaway i Kate Hudson. O Veru Wang projevila zájem také televize, konkrétně americká NBC, kde se Vera objevila v show The West Wing, konkrétně v epizodě The Black Vera Wang.

Za svůj život získala mnoho významných ocenění a napsala také knihu Vera Wang on Wedding.

Módní show :

(bohužel dostupná pouze bez zvuku)

Backstage:

Galerie

1
10
12
14
2
3
4
5
6
7
8
9
NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail

Zapojte se do diskuze