Jak na krásné svatební nehty

Každá nevěsta samozřejmě nejdříve pomýšlí na to, jak budou vypadat její svatební šaty. A většina z nich má už od puberty celkem jasnou, neměnnou představu. Je další spousta věcí, které se vám při slově svatba vybaví – kostel, svíčková (jaká asi bude tentokrát?), nové příjmení, rozbité talíře a rozjaření přátelé. Při plánování svatby se vám ale postaví do cesty spousta maličkostí, o nichž jste neměla ani tušení, že se svatbou mohou souviset. A oni souvisejí a mají dokonce důležitou roli! Jednou z těchto zdánlivých maličkostí je svatební manikúra.

Nevěstiny nehty jsou velmi důležité. Představte si nádhernou nevěstu, je nalíčená, je překrásně učesaná, usměvavá, šťastná. V momentě výměny prstýnku natáhne nevěsta ladnou ručku k ženichovi, ten pohlédne na její nehty a je to tam – špína za nehty! Nevěsta včera vykopávala brambory na poli a zapomněla na ruce! Je to podobné faux paux jako když si zapomenete oholit nohy, ale mnohem, mnohem horší.

Netřeba vymýšlet nový výtvarný směr, kterým se budou řídit další generace malířů. Stačí se večer před svatbou svým nehtům krapítek věnovat. Udělejte si zábal za ruce, ostříhejte si nehty, nalakuje a nezapomeňte na krém na ruce. Celý den vám přece budou vaši nejbližší koukat na prstýnek a ty špinavé nehty táhnou oči víc než byste chtěla. A žádná nevěsta nechce být častována přezdívkou šmudla.

Pokud přece jen toužíte po dokonalé vizáži rukou, zajděte si nejlépe den předem k manikérce. Pokud nemáte jasnou představu o tom, jak by vaše nehty měly vypadat, mrkněte buď do naší galerie, nebo se poraďte s odbornicí.

Galerie

12
263953228130492365_bstlnkao_f
725duf
9dbbb33678_39100936_o2
bridal-nails-2pp_w649_h971
bridal-nails3
cutenaildesigns_276914_l
fff
more long nails images see on longnailsarchive.com
glitter-wedding-nails
imageuploadedbysalongeek1350061007-220782
makeup-com_7-17
naiddls
nails
nails_0
the-newest-wedding-trend-the-ring-finger-nails-decor-8
tumblr_m9hfovgdxv1re3c7mo1_500
wedding-beauty-ideas-unique-bridal-nail-styles-4
white-caviar
NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail

Zapojte se do diskuze