Jak najít nejlevnějšího svatebního fotografa?

Tuto otázku si klade téměř každá nevěsta. Vzápětí si však uvědomí, že nejde jen o cenu, ale také o kvalitu, solidní přístup fotografa, typ jeho práce apod.

Jak z toho ven? Spousta kolegů slibuje splnění vašich požadavků a je pravdou, že úrovní práce jsou ti nejlepší opravdu srovnatelní, ale…

Otázkou zůstává, co se jim skutečně podaří dodržet z vytyčených předsevzetí. Zkušeností se nám potvrzuje, že když dva fotí totéž, tak výsledek nemusí být stejný. To je dáno například technickým zázemím fotografa, jeho vyrovnáním se s časovým tlakem, schopností předvídat atraktivní svatební okamžiky, dovedností pracovat se skupinou apod.

0004

 

Pokud tedy chcete najít nejlevnějšího svatebního fotografa, tak nekoukejte jen na cenu, ale pokuste se zjistit, jakou úroveň tento člověk splňuje i ve výše jmenovaných požadavcích. Poznejte ho osobně, buďte aktivní a ptejte se, nebojte se vyjádřit vaši představu…

Ono totiž jen kombinace pro vás přijatelné ceny a zároveň odpovídající kvality a služeb vytváří hledaný ideál „nejlevnějšího“ fotografa.

0001

 

My se k tomuto vysokému cíli, v našem týmu AMAKA, snažíme neustále přibližovat. Jediné co nám dlouho dělalo starosti, bylo právě přizpůsobení ceny za zakázku představám zákazníka. Každý je přece jiný a každý chce individuální obsah služeb, a tak vznikla vcelku unikátní Svatební kalkulačka AMAKA.

V ní si můžete nezávazně zkusit nacenit právě vaši svatbu přímo na míru. Vybíráte si z počtu hodin, způsobu zpracování, počtu retuší a převodů, toho jestli chcete tisk apod.

0005

 

Nejsme totiž z těch, kteří určují cenu na základě velikosti svatby, lokality a typu klienta. Chceme, aby vše odpovídalo přesně vaší představě. To je náš cíl.

Hodně štěstí do společného života přeje tým AMAKA.

Zapojte se do diskuze