Dokonalá dokonalost! Radost nebo přítěž?

Jak by řekla moje babička: “Lidé pořád touží po tom být dokonalí, ale nikdy toho nedosáhnou.” Podle mého názoru, tato svatba dokonalá byla. I ti lidé na ní. Čímž netvrdím, že bych přesně takovou svatbu chtěla. Ale to provedení? To je neuvěřitelné!

Není nic, co by na této svatbě nebylo dotaženo do posledního puntíku. Dokonce už žádost o ruku byla dokonalá! No, holky, řekněte, která byste se nechtěla ráno svěže probudit, dát si kafíčko, zapnout “a big morning american talk show” a v ní vidět vašeho milého, jak vás během přímého přenosu žádá o ruku! Neuvěřitelné! Romantické! Až mi slzička ukápla! Pak se s ním setkáte, snad sto let se objímáte a láskyplně hladíte. Od tohoto momentu TO plánujete… Máte to před očima… Bude to DOKONALÉ!

Ale málokdy je to dokonalé. Varhanář zahraje omylem jinou skladbu. Svíčková stojí za starou belu. DJ se opije po první várce včera stažených em pé trojek. Tchýně se rozhodne, že svatba je ideální doba pro ztropení skandálu. Roztrhnou se Vám šaty. Katastrofických scénářů může být spousty. Tato svatba však chybu neměla.

Jste na ni zvědaví? Já nebyla. A vyrazila mi dech. Nevěsta přemluvila ženicha, aby svatba měla nádech do růžova (to se musela nadřít, přes toho mého by to neprošlo, ani kdyby žádná jiná barva neexistovala!). Růžová kytice, růžové boty, růžové družičky. Osm družiček – a všechny dokonalé! Své “I do” si řekli v altánku zdobeným jak jinak růžovými kytkami. A hádejte, jaké měli počasí!

Jsou mladí, štíhlí a krásní. A mají se rádi. Vzali se v jednom z nejromantičtějších prostředí, v krásných šatech, s krásnými lidmi a určitě taky vynikajícím dortem!! Doufejme, že je to obraz opravdové lásky a že za rok nebudou mít stejně drahý rozvod!

Nevěsty, všeho s mírou! I dokonalosti.

Zdraví, Vaše Katka

Zapojte se do diskuze