Fialová inspirace, aneb elegantní svatba

Říká se, že fialová barva symbolizuje duchovno a srdečnost. Vzniká sjednocením dvou opačných pólů: modrou barvou, zastupující klid, a červenou živostí a dravostí. Fialové květiny se navíc skvěle hodí k vyjádření úcty a obdivu (to by měli vědět zvláště pánové!). Je to rovněž barva velmi úzce spjatá s nadpřirozenem – s vesmírem a s kouzly. Odstín lila, který má nádech do červena, navíc symbolizuje lásku. Je to tedy barva, která se prefektně hodí k svatbě.

Fialové doplňky na svatební tabuli dodají eleganci, živost, radost a budou symbolizovat lásku a štěstí. Navíc fialová barva vyvolává ve druhých pocit originality a sebevědomí. Touto barvou jsou často inspirováni umělci. Nebojte se tedy fialové, nejen že je to krásná barva, která dodá vaší svatbě jiskru, ale navívc její symboly vám krásně hrají do karet.

Galerie

111
1278236274033_hz-cnmyalibaba-web3_17558
2609856063_8a9d5241b7_o
40-glamorous-dark-purple-wedding-inspirational-ideas-32
620534a57a984d82_purple_wedding_invitations005
ball-gown-strapless-floor-length-tulle-purple-wedding-dress-b30006-a
cymbidium-orchids-purple-wedding-cake
iboard_3210wed_wire
lilac-wedding-inspiration
plum-and-indigo
purple-inspiration-board
purple-lavender-orange-gold-wedding-bride1
Print
purple-wedding-centerpiece-24
Purple Wedding Decorations
NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail

Zapojte se do diskuze