Partnerské weby

Pokud se chcete stát partnery Svatebníku, vyměnit si odkazy, nebo nám jen dát tip na Vaši firmu či zajímavé téma článku, kontaktujte nás.

Svatební a partnerské foto – tým AMAKA Olomouc

Rádi bychom, aby se FOTO tým AMAKA Olomouc stal i pro vás značkou kvality, kreativity, spolehlivosti a rychlosti. Pokud hledáte svatebního fotografa se schopností podpořit vaši představu, rychle reagovat na vzniklé situace a zároveň s příjemným a profesionálním vystupováním, pak věříme, že jste ho právě našli. Jako třešničku na dortu vám pak nabízíme možnost nacenit si ihned, nezávazně a zdarma vaši poptávku přímo na míru, a to díky naší nové svatební kalkulačce v ceníku služeb. Pokud si nevíte rady s výběrem místa, zejména na Olomoucku, tak nahlédněte do našich svatebních lokalit. Hodně štěstí do společného života přeje tým AMAKA.

Odkaz na web: www.svatebni-fotos.cz


WebSvatba.cz

Svatební web – svatební stránky = jsou ideální způsob, jak dát vědět o své svatbě. Díky dostupnosti internetu šetří čas snoubencům i hostům, vyhnete se zbytečné korespondenci a telefonátům. Svatební weby jsou oblíbené zejména pro možnost detailní informovanosti hostů o organizačních záležitostech svatby: informace o nevěstě a ženichovi, svatební harmonogram, ubytování, svatební fotogalerie, kniha darů, seznam hostů… atd. Svatební web lze vytvořit i po svatbě za účelem poděkování hostům a zveřejnění fotografií.
www.websvatba.cz


KOMEDIA

Vizuální identita, webové stránky, on-line komunikace, copywriting a komunikační strategie.
www.komedia.cz