Pravidla užívání

 1. Titulek nabídky nesmí obsahovat: všechna velká písmena (NABÍZÍM), opakující se interpunkční znaménka (!!!, ??? apod.), marketingové výrazy (sleva, zdarma, apod.)
 2. K nabídkám je možné vkládat pouze fotografie, které jsou autorským dílem prodejce a obsahují prodávaný předmět. Je zakázáno využívat fotografie stažené z internetu a fotografie, na které se vztahují autorská práva třetích osob. Fotografie musí reflektovat skutečný stav předmětu prodeje.
 3. Komerční prodej (prodej nových věcí přímo obchodníky), nabídky služeb a poptávky jakéhokoliv typu jsou zakázány.
 4. Každá nabídka musí být srozumitelně zařazena pouze v jedné kategorii.
 5. “Životnost” nabídky je 30 dní. O ukončení její platnosti je prodejce informován emailem. Po této lhůtě může být předmět znovu vystaven.
 6. Každá nabídka musí mít jasně stanovenou cenu, za kterou je prodejce předmět ochoten prodat. Pokud je uvedena cena CZK 0,-, prodejce je ochoten předmět darovat bez nároku za odměnu. Další podmínky (dopravné, balné) může uvést v doplňujících informacích k nabídce.
 7. Nabídky neslouží k propagaci webových stránek nebo značek.
 8. Vložené fotografie nesmí obsahovat vodoznak, kromě vodoznaku obsahujícího jméno nebo přezdívku prodejce,
 9. Do inzerátu nevkládej odkazy typu “Zdarma k objednávce”, “Při koupi…sleva”, “Vhodný jako dárek” a podobně. Takové informace můžeš vložit do podmínek prodeje či textu inzerátu.Takové “marketingové triky” do bazaru nepatří.
 10. Je zakázáno prodávat nelegální kopie značkového zboží.
 11. Svatebník nenese odpovědnost za spolehlivost a serióznost prodejců a za jejich chování při uskutečňování prodeje. Veškerá komunikace o prodeji předmětů probíhá individuálně emailovými zprávami mezi prodejcem a zájemce.
 12. Osobní údaje uživatelů Svatebníku můžou být využity pro vzájemnou komunikaci a zasílání marketingových sdělení. Údaje však nesmí být poskytnuty třetím stranám.